W piątek w ramach rozgrywek PlusLigi siatkarze Aluronu podejmą zawodników GKS-u Katowice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

Plusliga: Aluron – GKS Katowice

Plusliga: Aluron – GKS Katowice

Gospodarze tego pojedynku zajmują po osiemnastu kolejkach ligowych siódme miejsce w ligowej tabeli, mając na koncie dwadzieścia jeden punktów. Rywale piątkowego starcia wyprzedzają ich o jedną pozycję, mając cztery punkty więcej, a więc mecz zapowiada się bardzo interesująco.

Mecz ten będzie walką o miejsce w play-off. W gorszej sytuacji są gospodarze, jednak ludzie związani z tym klubem zapewniają, że drużyna się nie poddaje, nie spuszcza głów, tylko zamierza walczyć o jak najlepszy wynik w tym sezonie. Grają oni poniżej oczekiwań i piątkowy mecz będzie dla nich bardzo ważny.

Od dwunastego w ligowej tabeli Cerradu Czarnych Radom dzielą ich tylko dwa punkty. Widać więc dosyć wyraźnie, że starcie z GKS-em Katowice jest więc dla nich o być albo nie być w drugiej części rozgrywek. W ostatnim meczu ligowym gracze Aluronu Virtu CMC nie sprostali w Warszawie liderowi VERVIE.

Trzeba jednak zaznaczyć, że pomimo porażki zostawili po sobie całkiem dobre wrażenie. Obserwatorzy tego meczu zwracali uwagę, na fakt we wspomnianym meczu bardzo dobrze serwowali. Trafili jednak tego dnia na dobrze dysponowanych w tym sezonie rywali, którzy nie dali się pokonać.

Rywale z Katowic mają za to bardzo duże kłopoty kadrowe ze względu na kontuzje zawodników. Dodatkowo nie mają szans na regenerację. W ostatnią środę późnym wieczorem grali w Rzeszowie i do Katowic wrócili dopiero w czwartek skoro świt. Dzień później znów byli w drodze, tym razem do Lubina.

Wyżej w tabeli są goście, jednak jest to nieznaczna różnica, a mają oni kłopoty kadrowe i wydać u nich coraz większe zmęczenie tym sezonem, a także ostatnimi tygodniami. Sądzę więc, że warto grać w kierunku zmotywowanych siatkarzy z Zawiercia.

MeczTypKursBukmacher
Aluron – GKS Katowice 1(+1.5)1.28STS
Poprzedni artykułPuchar Króla: Ath. Bilbao – Barcelona (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Fiorentina – Atalanta (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.