W środę w ramach rozgrywek PlusLigi siatkarze MKS-u Będzin podejmą zawodników Aluronu Virtu CMC. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Zapraszamy na analizę!

PlusLiga: MKS Będzin – Aluron Virtu CMC

PlusLiga: MKS Będzin – Aluron Virtu CMC

Gospodarze tego meczu grają jak co sezon bardzo słabo. Obecnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli, mając po czternastu rozegranych meczach zaledwie dziesięć punktów na koncie. Rywale lokują się na szóstej pozycji, grając zdecydowanie lepiej i mając jedenaście punktów na koncie więcej.

W ostatniej kolejce obie ekipy wygrały. Zwłaszcza pokonanie mistrza Polski z Kędzierzyna-Koźla przez będzinian odbiło się szerokim echem, ponieważ była to ogromna niespodzianka. Gospodarze zapowiadają, że takie zwycięstwo da im kopa przed drugą rundą, jednak na słowach może się skończyć, bo MKS rzadko gra dwa bardzo dobre mecze z rzędu.

Z kolei siatkarze z Zawiercia po fatalnym zakończeniu ubiegłego roku – pięć kolejnych przegranych – zagrali zdecydowanie lepiej. Wygrali w Olsztynie z Indykpolem AZS 3:1, a trzeba przyznać, że jest to bardzo trudny teren, na którym niejeden faworyt tracił punkty i to zwycięstwo budzi szacunek.

Widać, że przerwa w rozgrywkach pozytywnie więc na nich wpłynęła. Zapowiadali to sami siatkarze, ale na szczęście dla ich kibiców za słowami poszły także czyny. Trener zawiercian, Mark Lebedew, przed starciem w Sosnowcu ma spory dylemat przy ustalaniu składu. Są to jednak pozytywne dylematy.

W Olsztynie ze znakomitej strony pokazali się szczególnie atakujący, a do pierwszej szóstki akces zgłosił także Nikołaj Penczew. Zdobył, aż czternaście punktów, a przecież zwykle odpowiada za defensywę. MKS pokazał bardzo dobrą grę w poprzednim meczu, jednak siatkarze Virtu odzyskują dobrą formę, a kadrowo są znacznie mocniejsi i uważam, że wygrają to spotkanie.

MeczTypKursBukmacher
MKS Będzin – Aluron Virtu CMC 21,58Fortuna
Poprzedni artykułChampions League: Antwerp Giants – Anwil Włocławek (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Wolfsburg – Hertha (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.