W czwartek w ramach rozgrywek Pucharu Narodów Afryki piłkarze Kamerunu zagrają z zawodnikami Egiptu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

PNA: Kamerun - Egipt. Typy bukmacherskie
PNA: Kamerun – Egipt. Typy bukmacherskie

PNA: Kamerun – Egipt. Typy bukmacherskie

Kamerun to jedna z najbardziej ofensywnych drużyn na tym turnieju. W wielu meczach wiele nudą, ale zazwyczaj w spotkaniach z ich udziałem tak nie jest. Zresztą wystarczy spojrzeć w statystyki.

W każdym pojedynku podczas Pucharu Narodów Afryki przynajmniej jednego gola. W czterech z pięciu meczów przynajmniej dwie. W każdym meczu z ich udziałem padał także over 1,5.

Egipt to reprezentacja, która opiera się na ich liderze. Byłem jednak przekonany, że Salah nie jest w stanie pociągnąć swojej reprezentacji do sukcesów, ponieważ reszta kadry Egiptu wyraźnie odstaje.

Tak się jednak nie stało. Grają oni zazwyczaj defensywnie, ale potrafią strzelać gole. Zresztą gole też tracą, bo gra defensywna nie zapewnia im zawsze czystego konta. Zresztą starciach tych zespołów obfitują w gole.

W obu reprezentacjach jest wielu zawodników, którzy mogą przesądzić o losach meczu. Jeśli pierwszy gol nie padnie dopiero pod koniec meczu, to spotkanie powinno się otworzyć i wtedy kilka goli raczej zobaczymy.

MeczTypKursBukmacher
Kamerun – Egipt+1,51,60Betclic
Poprzedni artykułKwalifikacje MŚ: Boliwia – Chile (Typy i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Bruk-Bet T. – Jagiellonia Białystok (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.