W poniedziałek w ramach rozgrywek Pucharu Narodów Afryki piłkarze Kameunu podejmą zawodników Komor. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

PNA: Kamerun – Komory. Typy bukmacherskie

PNA: Kamerun – Komory. Typy bukmacherskie

Kamerun w fazie grupowej spisywał się rewelacyjnie i wiele osób uważa, że mogą wygrać cały turniej. Już po dwóch meczach zapewnili sobie awans. W ostatnim remisowali, ale grali już w lekko rezerwowym zestawieniu.

  • Kamerun – Burkina Faso 2:1
  • Kamerun – Etiopia 4:1
  • Kamerun – Wyspy Zielonego Przylądka 1:1

Komory to reprezentacja znacznie słabsza, która zadziwiła już tym, że awansowała. Zrobili to jednak, notując zaledwie jedno zwycięstwo.

  • Komory Gabon 0:1
  • Komory – Maroko 0:2
  • Komory – Ghana 3:2

Kamerun ma o wiele silniejszy skład i jest zdecydowanym faworytem. W dodatku Komory mają olbrzymi problem przed tym meczem. Koronawirus dziesiątkował ich skład.

W poniedziałkowym starciu zagrają w poniedziałkowym meczu nawet bez swojego selekcjonera. Kameruńczycy mają bardzo duży potencjał w ataku. W związku z tym powinni spokojnie pokonać mocno osłabionego outsidera, a trzy gole to w tym meczu raczej formalność.

MeczTypKursBukmacher
Kamerun – Komory+2,51,39Betclic
Poprzedni artykułPremier League: Southampton – Manchester City (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga2: Almeria – Eibar (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.