W piątek w ramach rozgrywek Premier Division piłkarze Drogheda podejmą zawodników Dundalk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Premier Division: St. Patricks - Drogheda. Typy bukmacherskie
Premier Division: Drogheda – Dundalk. Typy bukmacherskie

Premier Division: Drogheda – Dundalk. Typy bukmacherskie

Drogheda to klub, któremu raczej nie grozi spadek. Jest to jednak jedna z najsłabszych drużyn w całej stawce. Obecnie po dwudziestu jeden ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty.

Lokują się na ósmej pozycji w tabeli (na dziesięć zespołów). W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami czwartego w tabeli St. Patricks. Rywale byli dla nich bezlitośni i wygrali ten mecz 3:0.

Drogheda nie wygrała zatem już czwartego meczu z rzędu. Dundalk prezentuj się znacznie lepiej. Aktualnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Mają po dwudziestu jeden rozegranych meczach czterdzieści jeden punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami ostatniego w tabeli UC Dublin. Nie było w tym meczu niespodzianki. Co prawda gole padały dopiero w drugiej części meczu, ale Dundalk wygrał 3:0.

Rywale w całym meczu oddali tylko jeden strzał, co obrazuje różnicę, jaka dzieliła oba zespoły. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Dundalk jest niepokonany od jedenastu meczów!

Trzeci zespół traci do nich jednak tylko punkt. Z związku z tym wciąż musza grać na maksymalnej koncentracji. W w piątkowym meczu mają kolejną okazję do wygrania.

MeczTypKursBukmacher
Drogheda – Dundalk21,75STS
Poprzedni artykułLiga Konferencji Europy – Kwalifikacje: Derry City – Riga FC (Typy i Analiza)
Następny artykułEliteserien: Bodo/Glimt – Sarpsborg (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.