W piątek w ramach rozgrywek Premier Division piłkarze Finn Harps podejmą zawodników Waterford. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Zapraszamy na analizę!

Premier Division: Finn Harps – Waterford

Premier Division: Finn Harps – Waterford

Finn Harps ma potencjał na ligowego średniaka. Obecnie po dziewiętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia punktów i lokują się na ósmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami piątej w tabeli Droghedy. Dosyć szybko strzelili gola na 1:0. Jednak z biegiem czasy rywale przejmowali inicjatywę, i to oni wygrali 3:1. Dla Finn Harps był to szósty mecz z rzędu bez zwycięstwa.

Waterford także spisuje się poniżej oczekiwań. Aktualnie zajmują dziewiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewiętnastu rozegranych meczach zaledwie trzynaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami szóstego w tabeli Derry City. Rywale byli w tym meczu zdecydowanie lepsi i zasłużenie wygrali ten pojedynek 2:0.

Oba zespoły grają poniżej swoich możliwości kadrowych. Finn Harps gra słabo, a Waterford znajduje się na miejscu barażowym. Obie ekipy potrzebują zwycięstwa. Mecz powinien być zatem wyrównany i co najmniej gole raczej w nim padną.

MeczTypKursBukmacher
Finn Harps – Waterford+1,51,34Betclic
Poprzedni artykułMLS: New England Revolution – Toronto FC (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier Division: Longford – Drogheda (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.