W sobotę w ramach rozgrywek Premier Division piłkarze Longford podejmą zawodników Droghedy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Zapraszamy na analizę!

Premier Division: Longford – Drogheda

Premier Division: Longford – Drogheda

Longford gra w tym sezonie fatalnie i wydaje się, że nie uniknie spadku. Obecnie po dziewiętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dziewięć punktów i lokują się na ostatniej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami drugiego w tabeli Sligo Rovers. Rywale całkowicie ich zdominowali. Wprawdzie wygrali tylko 1:0,ale nie pozwolili im na oddanie choćby jednego celnego strzału.

Drogheda radzi sobie znacznie lepiej. Aktualnie zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewiętnastu rozegranych meczach dwadzieścia dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami ósmego w tabeli Finn Harps. Stracili gola jako pierwsi. Jednak mozolnie grali swoje i zasłużenie wygrali ostatecznie 3:1. Był to dla nich ważny mecz, ponieważ przerwał on passę trzech kolejnych spotkań bez zwycięstwa.

W kolejnym meczu będą mogli na dobre wrócić na zwycięską ścieżkę, ponieważ ich rywal nie jest najsłabszy z możliwych. Gospodarze grają fatalnie. W tym sezonie wygrali tylko jeden mecz i wątpię, aby następny mieli wygrać akurat w sobotę.

MeczTypKursBukmacher
Longford – Drogheda2(DNB)1,35Betfan
Poprzedni artykułPremier Division: Finn Harps – Waterford (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Palmeiras – Santos (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.