W piątek w ramach rozgrywek Premier Division piłkarze St. Patricks podejmą zawodników Drogheda. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Europy U19: Rumunia U19 – Francja U19. Typy bukmacherskie
Premier Division: St. Patricks – Drogheda. Typy bukmacherskie

Premier Division: St. Patricks – Drogheda. Typy bukmacherskie

St. Patricks to ścisła ligowa czołówka. Jednak kilka słabszych wyników sprawiło, że nie mają większych szans na walkę o mistrzostwo. Obecnie po dwudziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści dwa punkty.

Lokują się na czwartek pozycji w tabeli, a do lidera tracą już szesnaście punktów. W poprzedniej kolejce grali u siebie z liderującym Shamrock Rovers. Jedynego gola zdobyli w doliczonym czasie meczu.

Jednak rywale już wtedy prowadzili. Gracze St. Patricks przegrali ten mecz 1:2. Drogheda jest słabym zespołem, ale w ostatnim czasie grają naprawdę nieźle. Aktualnie zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli.

Mają po dwudziestu rozegranych meczach dwadzieścia dwa punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu grali u siebie z piłkarzami Sligo Rovers. W meczu tym padły łącznie dwa celne strzały.

Nie może zatem dziwić, że potkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Był to jednak piąty kolejny mecz Droghedy, w którym rywale nie dali rady ich pokonać. W meczu z St. Patricks także powinni powalczyć o punkty.

Skupią się jednak raczej na defensywie, dlatego nie spodziewam się w tym spotkaniu wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
St. Patricks – Drogheda-3,51,36Totolotek
Poprzedni artykułCashback na Wimbledon w STS. Codzienne bonusy
Następny artykułBotola Pro: Safi – Jeunesse Sportive Soualem (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.