W piątek w ramach rozgrywek Premier Division piłkarze Waterford podejmą zawodników St. Patricks. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Premier Division: Waterford – St. Patricks

Premier Division: Waterford – St. Patricks

Waterford to klub, który miał przed tym sezonem spore ambicje, a tymczasem walczy o utrzymanie. Obecnie po siedemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dwanaście punktów i lokują się na jedenastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami ostatniego w tabeli Longford. Mecz był bardzo wyrównany, a ostatecznie gracze Waterford wygrali ten pojedynek Waterford.

St. Patricks spisuje się z kolei znacznie lepiej, niż zakładano. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po siedemnastu rozegranych meczach trzydzieści cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami ósmego w tabeli Finn Harps. Byliw tym meczu zdecydowanie lepsi i wygrali ten pojedynek bez większego problemu 4:1. Była to ich trzecia kolejna wygrana.

Władze Waterford zapowiadały przed sezonem walkę o ligowe podium, ale mało z tego wyszło. Z kolei gracze St. Patricks grają w tym sezonie rewelacyjnie. Ostatnio notują kolejne zwycięstwa i w tym meczu mają szanse na kolejne.

MeczTypKursBukmacher
Waterford – St. Patricks21,45sts

Poprzedni artykułCopa America: Chile – Paragwaj (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Szachcior Soligorsk – Dynamo Brześć (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.