W niedzielę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Arsenalu podejmą zawodników Manchesteru City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Arsenal – Manchester City

Premier League: Arsenal – Manchester City

Arsenal powinien walczyć o europejskie puchary, a spisuje się bardzo słabo. Obecnie po dwudziestu czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści cztery punkty i lokują się na dziesiątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Leeds. Zagrali dobry mecz i wygrali 4:2, ale wcześniej mieli passę trzech meczów bez wygranej. W ich drużynie nie ma kontuzjowanych piłkarzy.

Mancheter City to w moim odczuciu najlepsza drużyna w Europie. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu czterech rozegranych meczach, aż pięćdziesiąt cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Evertonu. Wygrali ten mecz 3:1. Biorą pod uwagę wszystkie rozgrywki była to ich siedemnasta wygrana z rzędu. W ich zespole kontuzjowany jest jedynie Ake.

Manchester City w rundzie jesiennej wygrał u siebie z Arsenalem 1:0. Wtedy podopieczni pepa Guardiolu szukali swojej formy. Obecnie są maszyną do wygrywania, a Arsenal to przeciętniak i Manchester powinien wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Arsenal – Manchester City21.55Betfan
Poprzedni artykułPremier League: Burnley – West Brom (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Leeds – Southampton (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.