W nidzielę w ramach rozgrywek Premier Legue piłkarze Brighton podejmą zawodników Brentford. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Brighton – Brentford. Typy bukmacherskie

Premier League: Brighton – Brentford. Typy bukmacherskie

Brighton miało świetny początek sezonu, ale ostatnio punktuje znacznie słabiej. Obecnie po szesnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia punktów i lokują się na trzynastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Wolves. Grali w tym meczu lepiej optycznie, ale nie oddawali celnych strzałów. Rywale stworzyli sobie mniej okazji, ale jedna z nich była skuteczna i Brighton przegrało ten mecz 0:1. Był to ich piąty mecz z rzędu bez zwycięstwa.

Brentford to beniaminek, który dobrze zadomowił się w Premier League. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając także po szesnastu rozegranych meczach dwadzieścia punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Watford. Do przerwy przegrywali 0:1, co było niespodzianką. Jednak w drugiej części gry podkręcili tępo i odnieśli zasłużone zwycięstwo 2:1.

Brighton ma ostatnio duże problemy ze skutecznością. W ostatnich pięciu meczach strzelili zaledwie dwa gole. Stracili jednak tylko pięć. W meczu z Brentford powinno być podobnie i nie spodziewam się w tym meczu wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Brighton – Brentford-31,35Fortuna
Poprzedni artykułPremier League: Manchester City – Leicester (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Watford – West Ham (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.