W czwartek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Burnley podejmą zawodników Southampton. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Burnley - Southampton. Typy bukmacherskie
Premier League: Burnley – Southampton. Typy bukmacherskie

Premier League: Burnley – Southampton. Typy bukmacherskie

Gospodarze tego meczu mogą w tym sezonie spaść z Premier League. Obecnie po trzydziestu jeden, ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dwadzieścia pięć punktów. Lokują się na osiemnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami West Ham. Remis 1:1 z silnym rywalem nie jest złym wynikiem. Mimo to zdecydowano o zwolnieniu managera Seana Dyche’a.

Southampton ostatnio także nie zachwyca. Aktualnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po trzydziestu dwóch rozegranych meczach trzydzieści dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Arsenalu. Rywale byli stroną dominującą. Jednak Bednarek po jednej z akcji ze stałego fragmentu dał im zwycięstwo 1:0. Jednak wcześniej Southampton nie zachwycało.

We wszystkich rozgrywkach mieli passę sześciu meczów bez wygranej. Mecz z Arsenalem im wyszedł, ale trudno spodziewać się teraz po nich wielkiej dyspozycji. Desperacji właścicieli Burnely jest bardzo duża i myślę, że zespół będzie zmotywowany. To im daję większe szanse na wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Burnley – Southampton1x1,51Fortuna
Poprzedni artykułLaLiga: Villarreal – Valencia (Typy i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Bayern – Borussia (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.