We wtorek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Burnley podejmą zawodników Watford. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Burnley – Watford. Typy bukmacherskie

Premier League: Burnley – Watford. Typy bukmacherskie

Piłkarze Burnely grają tym sezonie fatalnie, a ich spadek jest raczej nieunikniony. Obecnie po siedemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko jedenaście punktów i lokują się na ostatniej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Leeds. Po pierwszej połowie przegrywali, ale w drugiej części gry zdołali wyrównać. Końcówka meczu należała do rywali, którzy wygrali 3:1. Burnley ma zatem wciąż tylko jedną wygraną.

Watford jest poza strefą spadkową, ale nie ich przewaga nie jest duża. Aktualnie zajmują siedemnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewiętnastu rozegranych meczach zaledwie czternaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Newcastle. Nie był to zły mecz w ich wykonaniu. Rywale oddali w nim tylko jeden strzał. Wystarczył on jednak, aby zremisować z nimi 1:1. Był to ich ósmy kolejny mecz (we wszystkich rozgrywkach) bez zwycięstwa.

Burnley ma problemy w ataku, a w dodatku sprzedali do Newcastle Chrisa Wooda. Będzie to zatem mecz dwóch drużyn z dołu tabeli i raczej nie można podziewać się w tym pojedynku wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Burnley – Watford-31,41Fortuna
Poprzedni artykułSerie A: Salernitana – Lazio (Typ i Analiza)
Następny artykułPuchar Włoch: Lazio – Udinese (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.