W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Burnley podejmą zawodników West Brom. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Burnley – West Brom

Premier League: Burnley – West Brom

Burnley to drużyna, która była typowana do spadku, ale w tym sezonie radzą sobie całkiem dobrze. Obecnie po dwudziestu czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia siedem punktów i lokują się na piętnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z zawodnikami Fulham. Po bardzo wyrównanym meczu padł remis 1:1 i od trzech kolejek są oni niepokonani. W ich drużynie kontuzjowany jest jedynie Gudmundsson.

West Brom to także faworyt do spadku, ale ich gra nie napawa optymizmem. Aktualnie zajmują dziewiętnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu czterech rozegranych meczach trzynaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Manchesteru United. Rywale dominowali w tym meczu, ale Manchester sensacyjnie zremisował ten mecz 1:1. W ich zespole kontuzjowani są Gibbs.

W rundzie jesiennej mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się bezbramkowym remisem. Tym razem też nie spodziewam się wielu goli, ponieważ oba zespoły grają zazwyczaj dosyć słabo, a potencjał w ich zespołach także zbyt dużego nie ma.

MeczTypKursBukmacher
Burnley – West Brom-3,51,23Fortuna

Poprzedni artykułPremier League: Wolves – Leeds (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Arsenal – Manchester City (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.