W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Crystal Palace podejmą zawodników Burnley. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Crystal Palace – Burnley

Premier League: Crystal Palace – Burnley

O Crystal Palace można powiedzieć, że to przeciętna drużyna, która gra przeciętnie. Obecnie po dwudziestu trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia dziewięć punktów i lokują się na trzynastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Leeds. Rywale byli w tym meczu lepsi i zasłużenie wygrali 2:0. W ich drużynie kontuzjowani są Ferguson, Hennessey, Sakho, Schlupp, Tomkins, Wickham i Zaha.

Burnely stoi przed trudnym zadaniem, ale dzielnie walczy o utrzymanie. Aktualnie zajmują siedemnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu dwóch rozegranych meczach dwadzieścia trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Brighton. Zagrali niezły mecz, ale tylko zremisowali go 1:1 i był to w ich wykonaniu trzeci kolejny mecz bez zwycięstwa. W ich zespole nie ma kontuzjowanych graczy.

W rundzie jesiennej piłkarze Burnley wygrali u siebie z zawodnikami Crystal Palace 1:0. Kolejny mecz powinien także być wyrównany i spodziewam się, że o ile będzie zacięty, to wiele goli w nim nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
Crystal Palace – Burnley+1,51,21Fortuna

Poprzedni artykułLaLiga: Celta Vigo – Elche (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Barcelona – Alaves (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.