W poniedziałek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Crystal Palace podejmą zawodników Leicester. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Transmisje meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Crystal Palace – Leicester

Premier League: Crystal Palace – Leicester

Crystal Palace to dosyć słaba drużyna, która w tym sezonie tak gra całkiem nieźle, jak na swoje możliwości. Obecnie po piętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie osiemnaście punktów i lokują się na czternastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Aston Villi. Zagrali w tym bardzo słabo i przegrali 0:3. W ich drużynie kontuzjowani są Cachil, Ferguson, Hennessey, Kelly, Sakho i Wickham.

Leicester to bardzo solidna drużyna, która gra w tym sezonie jeszcze lepiej niż zakładano. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając po piętnastu rozegranych meczach dwadzieścia osiem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Manchesteru United. Po zaciętym spotkaniu padł sprawiedliwy wynik 2:2. W ich zespole kontuzjowany jest jedynie Pereira. 

Gracze Leicester pokazali się w meczu z United z dobrej strony. Z kolei gracze Palace w dwóch ostatnich meczach stracili aż dziesięć goli i grają bardzo słabo. Mają problemy z kontuzjami, a z wąską ławką rezerwowych mogą mieć duże problemy w meczu Leicester.

MeczTypKursBukmacher
Crystal Palace – Leicester2(DNB)1.46PZBuk
Poprzedni artykułPremier League: Leeds – Burnley (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Southampton – West Ham (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.