W czwartek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Crystal Palace podejmą zawodników West Ham. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Crystal Palace – West Ham

Premier League: Crystal Palace – West Ham

Crystal Palace to drużyna, która gra bardzo solidnie. Po osiemnastu spotkaniach mają na koncie dwadzieścia trzy punkty i zajmują niezłą trzynastą pozycję w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce ligowej nie zagrali jednak najlepiej i przegrali wyjazdowy mecz z piłkarzami Newcastle 0:1.

W obecnym sezonie widać gołym okiem, że mają ogromne problemy z grą w ofensywie, ponieważ nie strzelili oni żadnej bramki w aż ośmiu z osiemnastu spotkań Premier League w tym sezonie i tylko zajmujący ostatnie miejsce zawodnicy Watford mają gorszy bilans, pod tym względem. Dobrą informację dla trenera jest fakt, że do składu w kolejnym spotkaniu powinien wrócić Mamadou Sakho.

West Ham jak co roku ogromnie zawodzi nie tylko swoich kibiców, ale także postronnych obserwatorów, ponieważ na papierze jest to zespół, który powinien walczyć o miejsce w górnej połowie tabeli. Tymczasem zajmują odległe szesnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po siedemnastu rozegranych spotkaniach dziewiętnaście punktów na koncie.

Zespół Manuela Pellegriniego wygrał zaledwie dwa spotkania w ostatnich jedenastu kolejkach. W ostatniej kolejce ich mecz odwołano ze względu na udział Liverpoolu z Klubowych Mistrzostwach Świata. W czwartkowym meczu z pewnością nie zagra Ryan Fredericks, który będzie pauzował za nadmiar kartek. 

Obie drużyny mają w tym sezonie problem ze skutecznością i nie strzelają ostatnio wielu bramek. Preferują w ostatnim czasie defensywny styl i w bezpośrednim meczu pomiędzy nimi nie spodziewam się wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Crystal Palace – West Ham -3,51,35STS
Poprzedni artykułPremier League: Tottenham – Chelsea (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Watford – Aston Villa (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.