W czwartek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Leicester podejmą zawodników Sheffield Utd. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Leicester – Sheffield Utd

Premier League: Leicester – Sheffield Utd

Leicester to klub z potencjałem na górną część tabeli, ale chyba mało kto spodziewał się, że w tej fazie sezonu będą znajdować się tak wysoko. Obecnie po trzydziestu pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie pięćdziesiąt dziewięć punktów i lokują się na czwartej pozycji w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami słabego w tym sezonie Bournemouth, a 1:4, a po wznowieniu rozgrywek prezentują się znacznie słabiej. W ich drużynie kontuzjowani są Amartey i Pereira, a za czerwoną kartkę pauzować musi Soyuncu.

Sheffield to jedno w największych zaskoczeń tego sezonu. Byli faworytami do spadku, tymczasem aktualnie zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu pięciu ligowych kolejkach pięćdziesiąt cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu zagrali świetnie i ograli u siebie zawodników Chelsea 3:0. Potwierdzili tym samym świetną formę i od czterech kolejek są niepokonani. W ich zespole kontuzjowani są Clarke oraz Freeman.

W rundzie jesiennej piłkarze Sheffield Utd przegrali u siebie z zawodnikami Leicester 1:2. Jednak w meczu wyjazdowym nie stoją na straconej pozycji. Obie drużyny walczą o udział w europejskich pucharach. W znacznie lepszej dyspozycji jest obecnie Sheffield United, jednak Leicester na swoim terenie powinno walczyć z tym przeciwnikiem. Spodziewam się zatem zaciętego meczu z kilkoma golami.

MeczTypKursBukmacher
Leicester – Sheffield Utd+1,51,39Fortuna
Poprzedni artykułPremier League: Chelsea – Norwich (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: West Ham – Watford (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.