W niedzielę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Manchesteru City podejmą zawodników Leicester. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Manchester City – Leicester. Typy bukmacherskie

Premier League: Manchester City – Leicester. Typy bukmacherskie

Manchester City punktuje w tym sezonie rewelacyjnie. Obecnie po osiemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż czterdzieści cztery punkty i lokują się na pierwszej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Newcastle. Rywale byli dla nich tylko tłem. Oddali zaledwie jeden celny strzał i gracze City wygrali 4:0. Była to ich ósma ligowa wygrana z rzędu.

Leicester ma słaby sezon i jest daleko od pucharów. Aktualnie zajmują dziewiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po szesnastu rozegranych meczach dwadzieścia dwa punkty na swoim koncie.

Ostatnio pauzowali, a w ostatnim meczu także grali z zawodnikami Newcastle. Zrobili to u siebie, wic było im łatwiej, ale także pokonali słabego przeciwnika 4:0. Kolejny mecz będzie jednak trudniejszy.

Newcastle to słaby zespół i nie widać było na ich tle największego problemu Leicester. Mają w tym sezonie ogromne problemy w defensywie. W dodatku na wyjazdach ostatnio mocno zawodzą, a Manchester City nie ma też poważnych problemów kadrowych, więc w takiej dyspozycji powinni pewnie wygrać to spotkanie.

MeczTypKursBukmacher
Manchester City – Leicester1(-1,5)1,55STS
Poprzedni artykułSerie A: AC Milan – Empoli (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Brighton – Brentford (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.