W niedzielę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Newcastle podejmą zawodników Arsenalu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAl + Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Newcastle – Arsenal

Premier League: Newcastle – Arsenal

Newcastle raczej się w tym sezonie utrzyma, a o nic więcej nie chodzi ich właścicielowi. Obecnie po trzydziestu trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści sześć punktów i lokują się na szesnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Liverpoolu i pokazali się w nim z dobrej strony. W ich drużynie kontuzjowani są Darlow, Fraser, Hayden i Lascelles.

Arsenal przez ligę nie ma większych szans na awans do europejskich pucharów. Aktualnie zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu trzech rozegranych meczach czterdzieści sześć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Evertonu. Grali w tym meczu dobrze, ale po samobójczej bramce Leno przegrali ten mecz 0:1. W ich zespole kontuzjowani zawodnicy wyleczyli się i powoli będą wracać do gry.

Arsenal raczej skupi się na Lidze Europy, gdzie za zwycięstwo jest awans do Ligi Mistrzów. W meczu wyjazdowym przegrali z graczami Villarrel 1:2. Już w czwartek rewanż i mecz z Newcastle jest w tej perspektywie bez znaczenia. W związku z tym uważam, że gospodarze będą mogli w tym meczu pokazać swoje atuty, a Arenal stać mimo wszystko na to, aby coś strzelić. Kilka goli powinno więc w tym meczu paść.

MeczTypKursBukmacher
Newcastle – Arsenal+21,41Fortuna

Poprzedni artykułI Liga: ŁKS Łódź – Radomiak Radom (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Burnley – West Ham (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.