We wtorek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Newcastle podejmą zawodników Crystal Palace. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:15. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Newcastle – Crystal Palace

Newcastle – Crystal Palace

Właściciel Newcastle trzyma ten klub przy życiu, aby korzystnie go sprzedać, ale czasami ich gra wygląda tragicznie. Obecnie po dwudziestu jeden ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty i lokują się na piętnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Evertonu. Sprawili sporą niespodziankę i ograli ich 2:0. Rywale ich ewidentnie zlekceważyli. Wcześnie Newcastle miało serię pięciu porażek z rzędu i dziewięciu kolejnych meczów bez porażki. W ich drużynie kontuzjowani są Fernandez i Lascelles.

Crystal Palace ma jeszcze słabszą kadrę. Aktualnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwadzieścia jeden rozegranych meczach dwadzieścia sześć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Wolves. Był to dosyć wyrównany mecz, który gracze Crystal Palace 1:0. W ich zespole kontuzjowani są Ferguson, Hennessey, Sakho, Schlupp, Tomkins oraz Wickham.

W rundzie jesiennej piłkarze Newcastle wygrali na wyjeździe z zawodnikami Crystal Palace 2:0. W meczu u siebie powinni być faworytami, ale ich dyspozycja w ostatnich tygodniach była fatalna i w związku z tym spodziewam się dosyć słabego meczu.

MeczTypKursBukmacher
Newcastle – Crystal Palace-3,51,26Fortuna
Poprzedni artykułPrimeira Liga: Porto – Rio Ave (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Tottenham – Chelsea (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.