W środę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Newcastle podejmą zawodników Sheffield. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Family. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Newcastle – Sheffield Utd

Premier League: Newcastle – Sheffield Utd

Newcastle długo walczyło o utrzymanie, ale ostatecznie udało im się osiągnąć swój cel. Obecnie po trzydziestu sześciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści dziewięć punktów i lokują się na siedemnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Manchesteru City. Przegrali ten mecz 3:4, ale napsuli faworytowi sporo krwi. W ich drużynie nie zagrają Darlow, Fraser, Hayden, Lascelles, Schar i Wilson.

Sheffield to outsider tej ligi, który już dawno spadł. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu sześciu rozegranych meczach zaledwie dwadzieścia punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Evertonu. Sprawili w tym meczu niespodziankę i pokonali faworyta tego starcia 1:0. W ich zespole nie wystąpią Ampadu, Burke, McBurnie, O’Connell oraz Sharp.

Newcastle z taką grą jak w ostatnim meczu może pomyśleć o zwycięstwie w nadchodzącym meczu. Z kolei Sheffield pokonując Everton, pokazało, że wciąż chce im się rywalizować. W związku z tym spodziewam się w tym meczu niezłego widowiska i kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Newcastle – Sheffield Utd+21,38Fortuna
Poprzedni artykułSerie A: Lazio – Torino (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Celta Vigo – Betis (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.