W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Newcastle podejmą zawodników Wolves. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Newcastle – Wolves

Premier League: Newcastle – Wolves

Newcastle to klub, który właściciel chce utrzymać przy żuciu, aby go w miarę korzystnie sprzedać. Obecnie po dwudziestu pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia pięć punktów i lokują się na siedemnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Manchesteru United. Nie grali najgorzej, ale różnica w jakości piłkarskiej była widoczna i polegli 1:3. W ich drużynie kontuzjowani są Manquillo, Schar i Wilson.

Właściciele Wolves mają swoje ambicje i na pewno nie są zadowoleni z postawy zawodników. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu pięciu rozegranych meczach trzydzieści trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Leeds. Zagrali dobry mecz i wygrali 1:0. Był to ich czwarty kolejny mecz bez porażki. W ich zespole kontuzjowani są Bony, Jimenez oraz Podence.

W rundzie jesiennej piłkarze Wolves zremisowali u siebie z zawodnikami Newcastle 1:1. Kolejny ich mecz też powinien być wyrównany. Spodziewam się jednak słabego widowiska, w którym nie zobaczymy wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Newcastle – Wolves-3,51,23Fortuna

Poprzedni artykułBundesliga: Werder – Eintracht (Typ i Analiz)
Następny artykułSerie A: AS Roma – AC Milan (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.