W sobotę w ramach rozgrywek League piłkarze Norwich podejmą zawodników Brighton. Początek spotkania zaplanowano na godziną 13:30. Transmsiję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Norwich – Brighton

Premier League: Norwich – Brighton

Norwich to klub, który miał w tym sezonie kilka niezłych momentów, ale z biegiem czasu zaczęli grać na miarę swoich możliwości, które nie są imponujące. Obecnie po trzydziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie zaledwie dwadzieścia jeden punktów i lokują się na ostatni miejscu, bez szans na utrzymanie.

W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami Arsenalu Londyn 0:4. Norwich przegrało tym samym czwarty kolejny mecz z rzędu, a ich gra momentami woła o pomstę do nieba. W ich zespole kontuzjowani są w dodatku podstawowi gracze tacy jak Klose czy Byram.

Brighton to również niezbyt mocny zespół, ale radzący sobie lepiej. Aktualnie zajmują oni piętnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziesty dwóch rozegranych meczach trzydzieści trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu zagrali słabo i przegrali u siebie z zawodnikami Manchesteru United 0:3. Zakończyli tym samym serię trzech spotkań bez porażki u siebie. Najbardziej martwi, że ciężko przychodzi im w większości meczów tworzenie akcji ofensywnych. W kolejnym meczu po raz kolejny zagrają bez kontuzjowanego Izquierdo.

W rundzie jesiennej piłkarze Brighton pokonali u siebie zawodników Norwich 2:0. W kolejnym meczu nie spodziewam się wielu goli. Obie drużyny grają słabo w ataku. Myślę, że długo żadna ekipa się nie odsłoni i być może o zwycięstwie zadecyduje jeden gol.

MeczTypKursBukmacher
Norwich – Brighton-3,51,30STS
Poprzedni artykułLaLiga: Eibar – Osasuna (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Juventus – Torino (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.