W środę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Southampton podejmą zawodników Leicester. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Southampton – Leicester. Typy bukmacherskie

Premier League: Southampton – Leicester. Typy bukmacherskie

Leicester nie gra w tym sezonie zbyt dobrze. Zajmuje dziesiąte miejsc w ligowej tabeli, a dystans do czołowych miejsc jest już znaczny. W ostatniej kolejce przełamali się i pokonali u siebie Watford 4:1.

Wynik jest jednak mylący, bo piłkarze Leicester musieli się sporo namęczyć w tym meczu. W dodatku stracili w nim dwa gole. Rywal gra w tym sezonie słabo i to tylko potwierdziło kłopoty Leicester.

Podopieczni Brendana Rodgersa gubią punkty przede wszystkim przez słabszą grę w obronie. Pod tym względem grają znacznie słabiej, niż w poprzednich sezonach, gdy walczyli o czołowe lokaty.

Wystarczy zerknąć na tabelę, by zobaczyć, że ze wszystkich drużyn części stracili najwięcej goli. Święci grają słabo i zajmują szesnaste miejsce w ligowej tabeli, ale w meczach u siebie potrafią być niebezpieczni.

Leicester gra na tyle słabo w obronie, że zawodnicy Southampton są w stanie sprawić im spore problemy. Przyjezdni mają jednak kim straszyć, więc spodziewam się goli z obu stron.

MeczTypKursBukmacher
Southampton – LeicesterBTS – Tak1,66STS
Poprzedni artykułPremier League: Leeds – Crystal Palace (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Torino – Empoli (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.