W poniedziałek w ramach rozgrywek Premier Leaue piłkarze Southampton podejmą zawodników Liverpoolu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisje meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Southampton – Liverpool

Premier League: Southampton – Liverpool

Southampton gra jak na swoje możliwości nieźle. Obecnie po szesnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia sześć punktów i lokują się na dziewiątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z zawodnikami Southampton. Nie spisali się zbyt dobrze i polegli w tym meczu bezbramkowo. Był to ich czwarty mecz z rzędu bez wygranej. W ich drużynie kontuzjowani są Redmond i Vestergaard, a McCarthy nie zagra z powodu choroby.

Liverpool ma w tym sezonie kłopoty kadrowe, ale ich gra w dalszym ciągu jest bardzo dobra. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po szesnastu rozegranych meczach, aż trzydzieści trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Newcastle. Mimo słabszego meczu i tak zdobyli punkty, bezbramkowo remisując. W tym sezonie przegrali tylko jeden mecz ligowy. W ich zespole kontuzjowani są Gomez, Jot, Keita, Matip, Tsimikas oraz van Dijk. 

Zespół Liverpoolu ma w tym sezonie swoje problemy. Czeka ich wyjazd na ciężki teren, jednak Southampton jest ostatnio w słabszej formie, a Liverpool to na tyle silna ekipa, aby to wykorzystać.

MeczTypKursBukmacher
Southampton – Liverpool21.62sts

Poprzedni artykułBundesliga: Dortmund – Wolfsburg (Typ i Analiza)
Następny artykułEFL: Manchester United – Manchester City (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.