W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Southampton podejmą zawodników Manchesteru City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Southampton – Manchester City. Typy bukmacherskie

Premier League: Southampton – Manchester City. Typy bukmacherskie

Southampton gra tym sezonie bardzo solidnie. Obecnie po dwudziestu jeden ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty i lokują się na dwunastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Wolves. Grali bardzo solidnie, ale rywale byli do bólu skuteczni i wygrali z nimi 3:1. Jednak wcześniej Southampton zanotowało cztery mecz e z rzędu bez porażki.

Manchester City gra w tym sezonie fantastycznie. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu dwóch rozegranych meczach, aż pięćdziesiąt sześć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Chelsea. Zagrali wyśmienicie. Rywale byli dla nich tylko tłem i mogą się cieszyć, że City wygrało z nimi tylko 1:0. W lidze podopieczni Pepa Guardioli wygrali dwanaście ostatnich meczów.

Możliwości ofensywne Manchesteru City są olbrzymie i w sobotnim meczu ponownie są faworytami. Jednak Southampton może napsuć krwi faworytowi. Od pewnego czasu grają ofensywnie, a u siebie bardzo dobrze punktują. Gram zatem w tym meczu na over.

MeczTypKursBukmacher
Southampton – Manchester City+2,51,51Fortuna
Poprzedni artykułSerie A: Verona – Bologna (Typ i Analiza)
Następny artykułPNA: Kamerun – Komory (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.