We wtorek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Southampton podejmą zawodników West Ham. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisje meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Southampton – West Ham

Premier League: Southampton – West Ham

Southampton to ligowy średniak, który gra w tym sezonie bardzo solidnie. Obecnie po piętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia pięć punktów i lokują się na dziewiątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali, na wyjedzie z piłkarzami Fulham. Był to bardzo wyrównany mecz, który zakończył się bezbramkowym remisem. W ich drużynie kontuzjowani są Ings, Redmond i Vestergaard.

West Ham to zespół o bardzo zbliżonym potencjale. Aktualnie zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po piętnastu rozegranych meczach dwadzieścia dwa punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Brighton. Był to bardzo wyrównany mecz, który zakończył się remisem 2:2. W ich zespole kontuzjowany jest jedynie Masuaku.

Gracze West Ham nie jest faworytem w starciu z zawodnikami Southampton. Gospodarze tego meczu mają spore szanse na wygranie tego spotkania i uważam, że w najgorszym razie zremisują ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Southampton – West Ham1x1,38Fortuna
Poprzedni artykułPremier League: Crystal Palace – Leicester (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier Leauge: Tottenham – Leeds (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.