W piątek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze West Ham podejmą zawodników Watford. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

Premier League: West Ham – Watford

Premier League: West Ham – Watford

West Ham gra jak co roku słabo. Mają oni kadrę co najmniej solidną, ale rzadko udaje im się grać na miarę oczekiwań. Obecnie po trzydziestu pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie zaledwie trzydzieści cztery punkt i lokują się na trzydziestej czwartej pozycji w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce ograli na wyjeździe piłkarzy Norwich, wygrywając z nimi, aż 4:0. W ich drużynie kontuzjowani są Snodgrass oraz Felipe Anderson.

Watford gra w tym sezonie równie słabo, ale oni akurat mają znacznie gorszą jakość piłkarzy w swoim składzie. Aktualnie zajmują siedemnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu pięciu rozegranych meczach trzydzieści cztery punkty na swoim koncie, a więc identycznie jak najbliższy rywal.

W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników Newcastle 2:1. W ich zespole kontuzjowani są Deluofeu, Janmaat oraz Success.

W rundzie jesiennej piłkarze Watford przegrali u siebie z zawodnikami West Ham 3:1 i w kolejnym meczu także większe szanse na zwycięstwo daję drużynie Łukasza Fabiańskiego. Piłkarze West Ham są na dobrej drodze, by zapewnić sobie utrzymanie w Premier League. Watford również miewa dobre mecze, ale jego gra nie zachwyca. West Ham ma większy potencjał kadrowy i gospodarze powinni zdobyć punkty w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
West Ham – Watford1x1,43Betclic
Poprzedni artykułPremier League: Leicester – Sheffield Utd (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Korona Kielce – ŁKS Łódź (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.