W piątek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Wolves podejmą zawodników Leeds. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Wolves – Leeds

Premier League: Wolves – Leeds

Wolves to bardzo solidny ligowy średnik. Obecnie po dwudziestu czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści punktów i lokują się na dwunastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Southampton. Mimo że pierwsi stracili gola, to zdołali wygrać 2:1. Był to ich trzeci mecz z rzędu bez porażki. W ich drużynie kontuzjowani są Boly, Jimenez, i Podence. 

Leeds gra podobnie, ale chyba mało kto spodziewał się, że będą radzić sobie tak dobrze. Aktualnie zajmują jedenaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu trzech rozegranych meczach trzydzieści dwa punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Arsenalu. Zagrali jak zawsze ofensywnie i zdobyli dwa gole, ale daleko im jeszcze do lepszych od siebie i przegrali ostatecznie 2:4. W ich zespole kontuzjowani są Berardi, Forshaw, Koch, Phillips, Poveda oraz Rodrigo. 

Obie ekipy czują się o wiele lepiej w ataku niż obronie. Wolves jest mocne u siebie i postarają się o wygraną, a Leeds to jedna z najbardziej overowych duży w lidze i co najmniej dwa gole powinny w tym meczu spokojnie paść.

MeczTypKursBukmacher
Wolves – Leeds+1,51,29Fortuna
Poprzedni artykułLiga Europy: Real Sociedad – Manchester United (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Burnley – West Brom (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.