W poniedziałek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Burnley podejmą zawodników Wolves. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisje meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier Leaue: Burnley – Wolves

Premier Leaue: Burnley – Wolves

Burnely to drużyna, która przed sezonem była uważana za kandydata do spadku. Faktycznie, początek sezonu w ich wykonaniu nie imponuje. Obecnie po dwunastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dziesięć punktów i lokują się na osiemnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Aston Villi. Było to dosyć wyrównane spotkanie zakończone bezbramkowym remisem. W ich zespole nie ma kontuzjowanych piłkarzy i będą mogli zagrać w optymalnym składzie. 

Wolves to klub, który jest bardzo solidnym ligowym średniakiem. Aktualnie zajmują jedenaste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzynastu rozegranych meczach punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Chelsea. Nie byli w tym meczu faworytem, ale zdołali wygrać 2:1. W ich drużynie kontuzjowani są Jimenes oraz Jonny. 

Obie drużyny mają w tym sezonie znaczny problem ze strzelaniem goli. W dodatku Wolverhampton ma kłopot z kontuzją bramkostrzelnego Jimeneza, a styl gry Burnley jest mocno defensywny. W związku z tym nie spodziewam się w tym meczu wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Burnley – Wolves-2,51.55Fortuna
Poprzedni artykułLaLiga: Barcelona – Valencia (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Real Sociedad – Atl. Madryt (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.