W sobotę w ramach rozgrywek Premier Leaue piłkarze Fulham podejmą zawodników Southapton. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Transmisje meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier Leaue: Fulham – Southampton

Premier Leaue: Fulham – Southampton

Wydawało się, że Fulham ma skład na utrzymanie, jednak ich wyniki nie są zbyt optymistyczne. Obecnie po czternastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko jedenaście punktów i lokują się na osiemnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali, na wyjedzie z piłkarzami Newcastle. Był to wyrównany mecz, który zakończył się remisem 1:1. Od czterech kolejek nie potrafią odnieść zwyciętwa. W ich drużynie kontuzjowany jest Kongolo, a Anderen pauzuje za kartki.

Southampton to ligowy średniak, który w tym sezonie bardzo pozytywnie zaskakuje. Aktualnie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, mając po czternastu rozegranych meczach dwadzieścia cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Manchesteru City. Przegrali ten mecz 0:1, ale był on dosyć wyrównany i kibice Southampton mogą być mimo wszystko zadowoleni z postawy swojej drużyny. W ich zespole kontuzjowany jest jedynie Ings.

Fulham notuje ostatnio lepsze wyniki, ale Southampton to jednak znacznie lepsza drużyna. W obecnym sezonie ich gra może się podobać, a w sobotnim spotkaniu mają duże szanse na zapunktowanie.

MeczTypKursBukmacher
Fulham – Southamptonx21.38Fortuna

Poprzedni artykułSerie A: Spezia – Genoa (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Leeds – Burnley (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.