We wtorek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Sheffield Utd podejmą zawodników Newcastle. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisje meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier Leaue: Sheffield Utd – Newcastle

Premier Leaue: Sheffield Utd – Newcastle

Kibice Sheffield zdawali sobie sprawę, że czeka ich trudny sezon, raczej nie spodziewali się, aż tak słabych występów swojej drużyny. Obecnie po siedemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dwa punkty i lokują się na ostatniej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Crystal Palace. Zagrali słabo i przegrali ten mecz 0:2. Była to ich trzecia porażka z rzędu. W ich drużynie kontuzjowani są Berge, O’Connell i Robinson.

Newcastle to z kolei ligowy średniak, który ma ostatnio gorszy czas. Aktualnie zajmują piętnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po szesnastu rozegranych meczach dziewiętnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Leicester. Stoczyli dosyć wyrównany bój, ale porażka 1:2 oznacza dla nich piąty kolejny mecz bez zwycięstwa. W ich zespole kontuzjowany jest jedynie Saint-Maximin.

Kursy są ewidentnie ustawione pod ostatnie mecze. Jednak Sheffield ma zaledwie dwa punkty i aby marzyć o utrzymaniu w każdym meczu musi walczyć o wygraną. Z kolei Newcastle ma lepszy skład, niż wskazują na to ostatnie wyniki, więc to spotkanie może dostarczyć więcej goli, niż się wydaje.

MeczTypKursBukmacher
Sheffield Utd – Newcastle+1,51.52Fortuna
Poprzedni artykułSerie A: Fiorentina – Cagliari (Typ i Analiza)
Następny artykułEBL: GTK Gliwice – Anwil Włocławek (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.