W sobotę w ramach rozgrywek Premier Ligi piłkarze Arsieły Tuły podejmą zawodników Kazania. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Premier Liga: Arsienał Tuła – Kazań

Premier Liga: Arsienał Tuła – Kazań

Arsienał Tuła to klub, który się odrodził. W sezonie 2006 został pozbawiony statusu klubu profesjonalnego, a rok później został rozwiązany. Na bazie klubu został założony Orużejnik Tuła, który powrócił do nazwy Arsenał i stopniowo piął się w górę, aż awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jest to jednak stosunkowo młody projekt i nie ma się co po nich spodziewać sukcesów i trofeów. Mają oni kadrę, która powinna pozwalać im spokojnie się utrzymać, ale jest to raczej zespół na dolną połowę tabeli.

Obecnie po dwudziestu jeden ligowych kolejkach, mają na swoim koncie dwadzieścia osiem punktów i lokują się na siódmej pozycji. W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z niezbyt silnymi piłkarzami Orenburga 0:2. W sobotnim spotkaniu zagrają bez Bauera i Lomovitski’ego, którzy pauzuja za kartki, a kontuzjowany w ich ekipie jest Shmov.

Rubin Kazań to także niezbyt doświadczy klub, jeśli weźmiemy pod uwagę, że po raz pierwszy awansował do Rosyjskiej Premier Ligi, dopiero w 2003 roku. W tym krótkim czasie zdobyli jednak mistrzowski tytuł, który miał miejsce w sezonie 2008. Na ten moment nie jest to zespół, który jest w stanie powalczyć z najlepszymi, ale stać ten zespół z całą pewnością na miejsce w okolicy środka tabeli.

Tymczasem ich gra wygląda źle. Zajmują oni piętnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu jeden rozegranych meczach tylko dwadzieścia punktów. W ostatnim meczu przegrali przed własną publicznością z zawodnikami Samary 0:1, którzy także bronią się przed spadkiem. W ich zespole kontuzjowani są Trasov i Tashaev, a za czerwoną kartkę pauzuje Kvaratskhelia.

Goście są stabilną ekipą, po której nie należy oczekiwać fajerwerków. Z Kolei Kazań nie straci wielu goli, ale zdecydowanie najmniej ze wszystkich strzela. Dlatego w tym meczu nie ma co spodziewać się gradu goli.

MeczTypKursBukmcher
Arsienał Tuła – Kazań -2,51,50STS
Poprzedni artykułPremier League: Watford – Leicester (Ty i Analiza)
Następny artykułTurcja 1 Lig.: Eskisehirspor – Adana Demirpor (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.