W poniedziałek w ramach rozgrywek Primeira Liga piłkarze Porto podejmą zawodników Rio Ave. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sport 1. Zapraszamy na analizę!

Primeira Liga: Porto – Rio Ave

Primeira Liga: Porto – Rio Ave

Gospodarze tego meczu grają w tym sezonie dobrze i wciąż nie pozostają bez szans w walce o tytuł. Obecnie po piętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż trzydzieści pięć punktów i lokują się na drugiej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Farense. Zagrali w tym meczu zdecydowanie lepiej od rywala i wygrana 1:0 nie oddaje ich dominacji. W ich drużynie jest jednak duży problem kadrowy. Kontuzjowani są Mbaye i Otavio, a na kwarantannie przebywają Baro, Evanilson, Luis Diaz, Nanu oraz Sergio Oliveira.

Rio Ave to ligowy średniak, który w tym sezonie gra słabiej niż pozwala na ich potencjał kadrowy. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając po piętnastu rozegranych meczach piętnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Santa Clara. Był to dosyć wyrównany pojedynek, jednak rywale wygrali go ostatecznie 2:1. W ich zespole kontuzjowani są Junio oraz Pereira. 

Oczywiście piłkarze Porto są faworytami w tym starciu. Jednak ich problemy kadrowe każą ostrożnie podejść do tego meczu. Będą stroną dominującą, ale rywale mogą pokusić się o jakąś skuteczną kontrę. Rio Ave stać na lepszą grę, a Porto ma swoje kłopot i bardziej szedłbym w tym meczu w kierunku goli.

MeczTypKursBukmacher
Porto – Rio Ave+1,51.24Fortuna
Poprzedni artykułPremier League: Mancheser Utd – Sheffield Utd (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Newcastle – Crystal Palace (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.