W niedzielę w ramach rozgrywek paragwajskiej Primera Division piłkarze Sol De America podejmą zawodników River Plate. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 22:00. Zapraszamy na analizę!

Primera Division Apertura: Sol De America – River Plate

Primera Division Apertura: Sol De America – River Plate

Sol De America to ligowy średniak. Nie mówię tutaj nawet o ich aktualnej dyspozycji, ale potencjale kadrowym na tle innych zespołów. Zresztą wydaje mi się, że stać ich na troszkę lepsze rezultaty.

Obecnie po jedenastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko jedenaście punktów i lokują się na ósmej pozycji w ligowej tabeli (na dwanaście ekip). W poprzedniej kolejce przegrali u siebie z piłkarzami 12 de Octubre 0:1 i był to czwarty mecz z rzędu, w którym nie odnieśli zwycięstwa.

River Plate ma bardzo podobny potencjał w zespole, ale spodziewałem się raczej, że będą radzić sobie trosze słabiej niż rywale. Tymczasem aktualnie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, mając po jedenastu rozegranych meczach czternaście punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu przegrali wyjazdowy mecz z zawodnikami Guarani 0:3.

Jest to silny rywal i porażka z nim mogła się przydarzyć. Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę, że w siedmiu ostatnich meczach odnieśli tylko jedno zwycięstwo, dojdziemy do wniosku, że trudno oczekiwać po nich zdecydowanej poprawy wyników.

W poprzednim sezonie piłkarze Sol De America wygrali u siebie z zawodnikami River Plate 1:0. W tym sezonie rywale grają trochę lepiej, ale oba zespoły w ostatnim czasie prezentują się słabo i uważam, że w nadchodzącym meczu zobaczymy zacięty pojedynek, ale bez wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Sol De America – River Plate-3,51,25STS
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Juventus – Lyon (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie B: Pescara – Perugia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.