W niedzielę w ramach rozgrywek Primera División piłkarze Palestino podejma zawodników U. De Chile. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 22:00. Zapraszamy na analizę!

Primera División: Palestino – U. De Chile

Primera División: Palestino – U. De Chile

Palestino to jeden z najlepszych zespół pod względem kadrowym. Nie jest to pod tym względzie ścisła czołówka, ale miejsce czwarte/piąte jest teoretycznie w ich zasięgu. Na ten moment grają troszkę poniżej oczekiwań.

Obecnie po siedmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwanaście punktów i lokują się na ósmej lokacie. Czołowe miejsca mają jednak kilka punktów różnicy pomiędzy sobą i każda wygrana może podnieść zespół wysoko w górę.

U. De Chile to zespół, który ma jeszcze lepszą kadrę i myślę, że są w stanie na koniec sezonu znaleźć się na ligowym podium. Aktualnie zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli, mając po siedmiu rozegranych meczach, aż czternaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu zremisowali u siebie bezbramkowo z zawodnikami Evertonu. Jest to trudny do pokonania rywal, o czym może świadczyć fakt, że w tym sezonie przegrali tylko jeden mecz.

W poprzednim sezonie piłkarze Palestino zremisowali u siebie z zawodnikami U. De Chile 1:1. W tym sezonie obie ekipy grają dobrze, ale liczą na jeszcze więcej. Potencjał w ich ekipach jest bardzo duży i myślę, że co najmniej dwa gole w tym meczu padną.

MeczTypKursBukmacher
Palestino – U. De Chile+1,51,30STS
Poprzedni artykułEkstraklasa: Piast Gliwice – Pogoń Szczecin (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga 1: Alianza Huanuco – Dep. Municipal (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.