W piątek w ramach rozgrywek Primus League piłkarze Inter Star podejmą zawodników Ngozi City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Primus League: Inter Star

Primus League: Inter Star – Ngozi City

Inter Star to ligowy średniak, który nie musi martwić się o ligowy byt, ale jednocześnie nie ma czego szukać wśród najlepszych zespołów w lidze.

Obecnie lokuj się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli, mając po dwudziestu sześciu kolejkach trzydzieści cztery punkty na swoim koncie. W poprzedniej kolejce zaprezentowali się całkiem nieźle i zremisowali u siebie z piłkarzami piątego w tabeli Flambeau du Centre 1:1.

Piłkarze Ngozi City są w zdecydowanie gorszych nastrojach. Aktualnie zajmują przedostatnią piętnastą pozycję w ligowej tabeli, mając po dwudziestu sześciu rozegranych meczach, zaledwie dwadzieścia jeden punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe zawodników czternastego w tabeli LLB-S4A 1:0. Było to ich drugie zwycięstwo z rzędu i widać, że w końcówce tego sezonu nie zamierzają się poddawać i chcą powalczyć o to, aby pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Zawodnicy Ngozi City na swoim terenie ograli Inter Star 1:0. Teraz, grając w meczu wyjazdowym, będzie im trudniej. Gospodarze u siebie potrafią być groźni, ale goście muszą zdobyć w tym meczu punkty, a najlepiej odnieść zwycięstwo. Walki więc nie zabraknie, a co za tym idzie, dwa gole powinny tutaj paść.

MeczTypKursBukmacher
Inter Star – Ngozi City +1,51,45STS
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Sollentuna – Farsta (Typ i Analiza)
Następny artykułPrimus League: Vital O – Le Messager Ngozi (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.