W sobotę w ramach rozgrywek Primus League piłkarze Vital O podejmą zawodników Le Messager Ngozi. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:30. Zapraszamy na analizę!

Primus League: Vital O – Le Messager Ngozi

Vital O to zespół, który w tym sezonie bardzo dobrze. Po dwudziestu sześciu ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie czterdzieści punktów i lokują się na czwartym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce nie popisali się i przegrali wyjazdowy mecz z piłkarzami Atletico Olympic 0:2. Była to ich druga kolejna porażka i trzeci mecz bez zwycięstwa. Widać więc, że Vital O jest w dołku, a w kolejnym meczu czeka ich bardzo ciężkie zadanie.

Le Messager Ngozi to zdecydowanie najlepszy zespół w tej lidze, który gra na miarę oczekiwań. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu sześciu rozegranych meczach, aż pięćdziesiąt cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu zagrali na wyjeździe z drugim w tabeli Musongati. Był to więc możliwie najtrudniejszy z meczów, jaki mogli zagrać, a wywalczyli w nim punkt, remisując 1:1 i wygląda na to, że na ten moment raczej nie ma zespołu w tej lidze, który byłby faworytem w starciu z nimi.

Gospodarze sobotniego meczu grają w tym sezonie całkiem nieźle, ale w ostatnim czasie notują słabe wyniki. Goście cały czas grają fantastycznie i myślę, że w kolejnym meczu także zdobędą punkty.

MeczTypKursBukmacher
Vital O – Le Messager Ngozi x21,26Totolotek
Poprzedni artykułPrimus League: Inter Star – Ngozi City (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Isłacz Mińsk – FK Słuck (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.