W środę w ramach pucharu Białorusi piłkarze Szachcior Soligorsk podejmą zawodników Dynamo-Brześć. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Puchar Białorusi: Szachcior Soligorsk – Dynamo-Brześć

Puchar Białorusi: Szachcior Soligorsk – Dynamo-Brześć

Szachcior Soligorsk to według mnie mocna jak na warunki ligi białoruskiej drużyna, która będzie według mnie walczyła w tym sezonie o miejsce na podium. Uważałem także, że powalczą o zwycięstwo w pucharze Białorusi.

Tymczasem w pierwszym meczu, w którym grali na wyjeździe przegrali 0:2 i wygląda na to, że w rewanżu czeka ich trudne zadanie, któremu muszą jednak spróbować sprostać.

Dynamo-Brześć to być może nieścisła czołówka ligi, ale na pewno jeden z lepszych zespołów w niej występujących. W obecnych rozgrywkach na pewno mają ambicje zająć miejsce na ligowym podium, a także awansować do finału krajowego pucharu.

W pierwszych meczach ligowych pokazali, że ich dyspozycja jest niestety bardzo niestabilna. Po pierwszym meczu na pewno są w lepszej sytuacji, ale nie mogą czuć się zbyt pewnie.

Ostatni mecz w którym piłkarze Szachcior Soligorsk podejmowali zawodników Dynama-Brześć zakończył się bezbramkowym remisem. Kolejny mecz także nie będzie obfitował według mnie w dużą ilość goli. Gospodarze będą próbowali odrabiać straty, ale nie mają znacznie mocniejszego składu. Goście będą szanowali ten wynik i nie będzie im zależało na zdobywaniu goli.

MeczTypKursBukmacher
Szachcior Soligorsk – Dynamo-Brześć -3,51,25STS
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Isłacz Mińsk – FK Witebsk (Typ i Analiza)
Następny artykułTurkmenistan: Altyn Asyr – Ahal (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.