W czwartek w ramach rozgrywek Pucharu Polski piłkarze Górnika Zabrze podejmą zawodników Jagiellonii Białystok. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Puchar Polski: Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok

Puchar Polski: Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok

Górnik Zabrze w poprzednim sezonie zajął dziewiąte miejsce. Mieli oni bardzo dobrą wiosnę i gdyby był to początek sezonu, to na pewno awansowaliby do czołowej ósemki. Jednak po sezonie odeszło kilku ważnych zawodników.

Prezes Górnika pracuje nad wzmocnieniami i do meczu z Jagiellonią nie są do końca przygotowani. Trwają u nich przygotowania do sezonu i wylosowany przeciwnik nie był dla nich zbyt szczęśliwy.

Jagiellonia Białystok w poprzednim sezonie zajęła ósme miejsce, ale dla klubu jest to słaby wynik i jest w nim mobilizacja, aby nadchodzący sezon był znacznie lepszy. Zmieniono trener, natomiast poza tym jest tam spora stabilizacja i oczekiwania na lepsze wyniki.

Jeśli spojrzymy na ich potencjał, to powinni bić się o ligowe podium. Jadąc do Zabrza, na pewno liczą na awans, aby napędzić się na dobry początek sezonu i dobrze wystartować w rozgrywkach.

W poprzednim sezonie piłkarze Górnika wygrali u siebie z zawodnikami Jagiellonii 3:0, z kolei na wyjeździe przegrali 1:3. Obecnie większe szanse na awans daję gościom. Górnik ma ambicje rozegrać dobry sezon. Jednak są w procesie transferowym i o ile odeszło od nich kilku ważnych graczy, o jeszcze nie zaklepano nowych. W klubie mówi się, że oczekują dobrego widowiska, ale nie wywiera się presji. Jagiellonia ma większy potencjał i uważam, że mają duże szanse w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok2(awans)1.97Fortuna
Poprzedni artykułIII Liga: Miedź Legnica 2 – Polonia Bytom (Typ i Analiza)
Następny artykułMeistriliiga: Kuressaare – Levadia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.