W środę w ramach rozgrywek Pucharu Polski piłkarze Legii Warszawa podejmą zawodników Górnika Łęczna. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Puchar Polski: Legia Warszawa - Górnik Łęczna. Typy bukmacherskie
Puchar Polski: Legia Warszawa – Górnik Łęczna. Typy bukmacherskie

Puchar Polski: Legia Warszawa – Górnik Łęczna. Typy bukmacherskie

Legia Warszawa nie gra w ostatnim czasie zdecydowanie lepiej, ale trzeba przyznać, że w ostatnim czasie punktują lepiej. W ostatniej kolejce ligowej pokonali beznadziejną ostatnio Wisłę.

O ostatnie punkty było im dosyć trudno. Jednak w czterech ostatnich meczach doznali tylko jednej porażki. W środę zagrają przeciwko Górnikowi Łęczna, który zachwyca.

W ostatnich tygodniach grają dobrze. Wydawało się, że zlecą z Ekstraklasy z hukiem, a tymczasem ich ostatecznie mecze mogą się podobać. W 2022 roku nie przegrali choćby jednego meczu.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Stali Mielec. Zagrali w nim bardzo dobre. Wygrali 2:0 i zanotowali tym samym ósmy mecz z rzędu, w którym byli niepokonani.

Widać zatem, że są w bardzo dobrej formie i mogą postawić się piłkarzom Legii Warszawa. Spodziewam się zatem dobrego meczu i nie zdziwię się, jeśli zobaczy w tym spotkaniu trzy gole.

MeczTypKursBukmacher
Legia Warszawa – Górnik Łęczna+2,51,82Fortuna
Poprzedni artykułPuchar Polski: Arka Gdynia – Raków Częstochowa (Typy i Analiza)
Następny artykułI Liga: Stomil Olsztyn – Widzew Łódź (Typy i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.