W poniedziałek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze AC Milanu podejmą zawodników Torino. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 1.

Serie A: AC Milan – Torino

Milan stać na pewno na to, aby walczy o europejskie puchary. Ich kibice mają zresztą prawo wymagać od nich walki o miejsce w czołowej czwórce, która dałaby im miejsce w czołowej czwórce. Jak wszyscy wiemy, grają znacznie poniżej oczekiwań. Po dwudziestu trzech kolejkach ligowych mają na koncie trzydzieści dwa punkty i lokują się na dziesiątym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce Milan do przerwy prowadził z Interem już 2:0, ale w drugiej połowie zagrał bardzo słabo, stracił cztery bramki i przegrał ostatecznie 2:4. Jednak kilka dni później zagrali u siebie bardzo dobry mecz i zremisowali z piłkarzami Juventusu Turyn 1:1. W ostatnich meczach z dobrej strony pokazuje się Zlatan Ibrahimovic, który nabija konkretne liczby.

Torino to ligowy średniak, jeśli weźmiemy pod uwagę ich sytuację kadrową. Ich kibice na pewno nie są zadowoleni, ponieważ gołym okiem widać, że grają poniżej oczekiwań. Obecnie zajmują czternaste miejsce w ligowej tabeli, mając na koncie dwadzieścia siedem punktów, które zdobyli w dwudziestu trzech ligowych kolejkach. W ostatniej kolejce mecz Torino przebiegł bardzo podobnie jak wiele spotkań w tym sezonie.

Prowadzili w meczu z Sampdorią, jednak w ostatnich dwudziestu minutach stracili trzy gole i doznali czwartej porażki z rzędu. Tym samym Torino doznało czwartej porażki z rzędu, a ich gra jest szarpana i niewiele wskazuje na to, aby w najbliższym czasie mieli wrócić do dobrej dyspozycji. W dodatku w meczu z Milanem nie zagra Armando Izzo.

Zmiana szkoleniowca nie pomogła piłkarzom Torino i wygląda na to, że przed nimi mnóstwo pracy. Milan już w meczu z Juventusem wyciągnął wnioski z porażki z Interem i w meczu z Torino gospodarze są dla mnie faworytami.