W sobotę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Atalanty podejmą zawodników Verony. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 2.

Serie A: Atalanta – Verona

Serie A: Atalanta – Verona

Atalanta gra na miarę swoich możliwości. Zajmuje obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli, mając na koncie dwadzieścia pięć punktów, zdobytych w czternastu spotkaniach ligowych. W ostatniej kolejce po bardzo dobrym meczu wygrali na wyjeździe z Brescią 3:0. Ze świetnej strony pokazał się ich pomocnik Mario Pasalic, który po raz pierwszy w karierze zdobył w lidze włoskiej dwie bramki w jednym spotkaniu.

Jest to zresztą trzeci pomocnik Atalanty w historii, któremu udało się to uczynić. Pomimo początkowo dobrych wieści, trener w dalszym ciągu nie będzie mógł skorzystać z usług Duvana Zapaty, który bardzo powoli powraca po ostatniej kontuzji uda.

Verona to niezbyt mocny kadrowo zespół, jednak piłkarze tego klubu osiągają niezłe wyniki. W czternastu dotychczasowych spotkaniach ligowych zdobyli osiemnaście punktów i zajmują dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. W poprzednim spotkaniu ligowym mimo ambitnej gry przegrali przed własną publicznością z AS Romą 1:3. 

Verona gra w ostatnim czasie troszkę słabiej i przegrała już czwarte spotkanie w ostatnich siedmiu meczach Serie A. Coraz trudniej przebić się do składu polskim zawodnikom. Mariusz Stępiński jest jedynie zmiennikiem di Carmine, a Paweł Dawidowicz gra w ostatnim czasie coraz mniej. W ostatnich trzech spotkaniach rozegrał zaledwie dziesięć minut.

Verona gra niespodziewanie dosyć solidnie, jednak rozgrywając mecz na terenie rywali, będzie im ciężko oprzeć się ofensywie Atalanty, która w ostatnim czasie znów prezentuje się bardzo dobrze w akcjach ofensywnych i typuję tutaj zwycięstwo gospodarzy.

MeczTypKursBukmacher
Atalanta – Verona11,35STS
Poprzedni artykułBundesliga: Frankfurt – Hertha (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Barcelona – Mallorca (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.