W czwartek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Bologny podejmą zawodników Salernitany. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2. Mamy dla was najlepsze typy dnia. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Bologna - Salernitana. Typy Bukmacherskie
Serie A: Bologna – Salernitana. Typy Bukmacherskie

Serie A: Bologna – Salernitana. Typy Bukmacherskie

Drużyna Bologny w tym sezonie nie spadnie, bo ma za silną kadrę. Trzeba jednak zaznaczyć, że notuje poważny falstart. Obecnie po trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko punkt. Lokują się na osiemnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami AC Milanu. Łukasz Skorupski i inni gracze Bologni FC stanęli przed trudnym zadaniem. W tym sezonie wciąż czekają na zwycięstwo.

Selarnitana gra przeciętnie, chociaż z meczu na mecz ich gra wygląda coraz lepiej. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po trzech rozegranych meczach cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Sampdorii. Dosyć szybko objęli prowadzenie w tym meczu. Salernitana nie zamierzała zwalniać i pozostała z piłką na połowie przeciwnika. Ostatecznie rozbiła rywala 4:0.

Salernitana notuje więc coraz lepsze wyniki. Bologna u siebie na pewno będzie chciała odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie. Jednak nasze typy dnia zakładają, że będzie im trudno osiągnąć ten cel.

Bologna – Salernitana: TYPY DNIA

MeczTypKursBukmacher
Bologna – Salernitana2(-1,5)1,32STS
Bologna – SalernitanaUnder 3,51,40Superbet
Poprzedni artykułPremier League: Liverpool – Bournemouth (Typy Bukmacherskie)
Następny artykułPremier League: Everton – Liverpool (Typy Bukmacherskie)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.