W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Crotone podejmą zawodników Benevento. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 3. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Crotone – Benevento

Serie A: Crotone – Benevento

Crotone nie zaskoczyło pozytywnie swoich fanów i spisuje się fatalnie. Obecnie po siedemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dziewięć punktów i lokują się na ostatniej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali, na wyjedzie z piłkarzami Verony. Przegrali to spotkanie i była to ich trzecia porażka z rzędu. W ich drużynie kontuzjowani są Cigarini, Benali, Marr one i Molina, a Reca pauzuje za żółte kartki.

Benevento również było faworytem do spadku, ale ich dobra gra owocuje lepszą lokatą. Aktualnie zajmują jedenaste miejsce w ligowej tabeli, mając po siedemnastu rozegranych meczach dwadzieścia jeden punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Atalanty. Rywal okazał się dla nich za silny i wygrał z nimi 4:1. W ich zespole kontuzjowani są Caldiora, Caprari oraz Letizia, a na kwarantannie przebywa Schiattarella.

Beniaminkowie chcą się przede wszystkim utrzymać, że to spotkanie będzie ważne dla obu ekip. Gospodarze są w znacznie gorszej sytuacji, ale w pojedynczych meczach pokazali, że mogą jeszcze powalczyć o ligowy byt. Sądzę więc, że to spotkanie powinno być wyrównane i nie powinno być nudne.

MeczTypKursBukmacher
Crotone – Benevento+1,51.30Fortuna

Poprzedni artykułProgramy do czyszczenia i optymalizacji
Następny artykułBundesliga: Mgladbach – Werder (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.