W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Fiorentiny podejmą zawodników Cagliri. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 3. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Fiorentina – Cagliari

Serie A: Fiorentina – Cagliari

Fiorentina ma bardzo solidną kadrę, ale ich pozostawia wiele do życzenia. Obecnie po szesnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko piętnaście punktów i lokują się na czternastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Lazio. Grali w tym meczu całkiem nieźle, ale przegrali ostatecznie 1:2. W ich drużynie nie ma kontuzjowanych piłkarzy, a jedynie Castrovilli pauzuje za żółte kartki.

Cagliari ma porównywalną kadrę, ale ostatnio grają fatalnie. Aktualnie zajmują piętnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po szesnastu rozegranych meczach czternaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Benevento. Liczyli na zwycięstwo, a przegrali 1:2. Była to ich trzecia kolejna porażka, a także dziesiątym mecz bez zwycięstwa. W ich zespole kontuzjowani są Farago, Godin, Ounos oraz Rog. Carboni jest na kwarantannie, a Nandez pauzuje za czerwoną kartkę. 

Fiorentina nie gra zbyt dobrze, ale w kolejnym spotkaniu ma duże szanse na trzy punkty, ponieważ Cagliari gra w ostatnich tygodniach tragicznie. Tracą dużo bramek, a Fiorentina powinna to wykorzystać.

MeczTypKursBukmacher
Fiorentina – Cagliari1(DNB)1.32Totolotek
Poprzedni artykułSerie A: Verona – Crotone (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier Leaue: Sheffield Utd – Newcastle (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.