W sobotę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Fiorentiny podejmą zawodników Genoy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 oraz Eleven Sports 4.

Serie A: Fiorentina – Genoa

Serie A: Fiorentina – Genoa

Gospodarze tego meczu mieli w tym sezonie prezentować się lepiej niż w poprzednich. Właściciele klubu ściągnęli kilka podstarzałych gwiazd i srogo się zawieli. Potencjał drużyny może i pozwala na patrzenie w górę tabeli, ale brak u nich szerokiej ławki rezerwowych co w tym sezonie obija się im czkawką. Po dwudziestu rozegranych kolejkach mają na koncie dwadzieścia cztery punkty i lokują się na trzynastym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce pokazali się jednak z bardzo dobrej strony i pokonali w wyjazdowym meczu piłkarzy Napoli, które u siebie zawsze jest groźne. W trzech spotkaniach pod wodzą nowego trenera Giuseppe Iachiniego Fiorentina zdobyła siedem punktów, co dobrze zwiastuje przed przyszłymi meczami.

Genoa nie jest czołową drużyną Serie A i nikt nie łudzi się, że tak jest. Jednak ich kibice mają prawo być wściekli, patrząc, co w tym sezonie wyczynia ich zespół, który zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu rozegranych meczach zaledwie czternaście punktów na koncie.

W ostatnim meczu po raz kolejny pokazali się z jak najgorszej strony i przegrali przed własną publicznością z zawodnikami AS Romy 1:3, grając fatalnie. Genoa przegrała tym samym czwarte spotkanie w ostatnich pięciu kolejkach. Na niewiele zdała się zmiana szkoleniowca, pod którego wodzą zdobyli zaledwie trzy punkty w trzech spotkaniach. W ich zespole z powodu kontuzji nadal nie mogą zagrać dwaj podstawowi zawodnicy: Christian Kouame i Lukas Lerager.

Zwycięstwo nad Napoli może dodać piłkarzom Fiorentiny skrzydeł, bo ich gra już wygląda lepiej. Genoa gra słabo i pewnie liczą w tym meczu na punkty, ale to gospodarze mają na nie większe szanse.

MeczTypKursBukmacher
Fiorentina – Genoa 1(DNB)1,29Totolotek
Poprzedni artykułSerie A: Spal – Bologna (Typ i Analiza)
Następny artykułLista kontuzjowanych i zawieszonych graczy. Kto nie zagra 25 – 26 stycznia?
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.