W czwartek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Lazio podejmą zawodników Cagliari. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:45. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Lazio – Cagliari

Serie A: Lazio – Cagliari

Lazio ma bardzo udany sezon. Przed sezonem wydawało się, że powalczą jedynie o Ligę Europy, a tymczasem w przyszłym sezonie zagrają z Champions League. Obecnie po trzydziestu czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie sześćdziesiąt dziewięć punktów, co jest świetnym wynikiem i lokują się na czwartej pozycji w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami Juventusu 1:2. W ostatnim czasie notują wyraźny dołek. W pięciu ostatnich meczach zdobyli tylko punkt. Ma to związek z duża ilością kontuzji w ich drużynie. W czwartkowym meczu nie zagrają: Alberto, Lucas, Lulić, Marosić i Radu.

Cagliari to ligowy średniak, który gra tak się tego od nich wymaga. Aktualnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu czterech rozegranych meczach czterdzieści dwa punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu zremisowali u siebie z zawodnikami Sassuolo 1:1. Był to niezły wynik, ale w sześciu ostatnich meczach nie zdołali zdobyć kompletu punktów. W ich zespole kontuzjowani są Carboni, Nainggolan, Oliva, Paviletti oraz Pellegrini.

W rundzie jesiennej piłkarze Cagliari przegrali u siebie z zawodnikami Lazio 1:2. Obecnie zawodnicy Lazio są wyraźnie zmęczeni natężeniem meczów i dla sezon już się skończył, ponieważ czwarte miejsce jest w ich przypadku raczej niezagrożone. Cagliari też jest w dołku i w tym meczu nie spodziewam się wielu bramek.

MeczTypKursBukmacher
Lazio – Cagliari-4,51,26Fortuna
Poprzedni artykułSerie A: Parma – Napoli (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Genoa – Inter (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.