W sobotę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Napoli podejmą zawodników Atalanta. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Napoli – Atalanta

Serie A: Napoli – Atalanta

Napoli to silna kadrowo drużyna, którą według mnie powinna walczyć w tym sezonie o trzecie miejsce w ligowej tabeli. Obecnie po trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie pięć punktów (jeden odjęty decyzją związku) i lokują się na ósmej pozycji w ligowej tabeli. 

W poprzedniej kolejce dostali walkowera za niewstawienie się na mecz z Juventusu Turyn. Trzeba przyznać, że byli wyłącznie tłem, dla znacznie lepszych rywali W ich drużynie z powodu choroby nie zagrają Elmas i Zieliński. 

Atalanta gra piękną piłkę, ale wydawało się, że kilka drużyn jest znacznie lepszych kadrowo. Tymczasem zajmują oni pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po trzech rozegranych meczach komplet punktów.

W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników Cagliari 5:2. W ich zespole kontuzjowani są Caldara, Collini, Pessina oraz Piccini. Z kolei Carnesecchi nie wystąpi w sobotnim meczu z powodu choroby. 

Napoli gra dobrze, ale gorzej niż Atalanta. Po zespole Gasperiniego widać bardzo dużą pewność siebie i w meczu przeciwko Napoli drużyna Atalanty powinna powalczyć o zdobycz punktową.

MeczTypKursBukmacher
Napoli – Atalantax21,55Betclic
Poprzedni artykułLiga Narodów: Chorwacja – Francja (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Hertha – Stuttgart (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.